Založit webové stránky nebo eShop

CHARITATIVNÍ SPORTOVNÍ HOBBY ZÁVODY

Prezentační listina jezdců‚koní

Vítejte na stránce charitativni-hobby-zavody.wbs.cz v sekci Startovní čísla - prezentace

SEZNAM JEZDCŮ:

Prezentační listina jezdců

1.  Gabriela Pavlíčková (J0V7N) - 7.,8., Jezdecký Klub Kaverto (MG0306)
2. Dominik Řezníček (H4572) - 11., Jezdecký klub Stáj Brettynka z.s. (MH0292)
  3. Veronika Drabálková (J0R2H) - 10.,11., Jezdecký Klub Kaverto (MG0306)
  4. Nikol Vencová (L0502) - 9.,11., JK Moneriko, z.s. (ML0120)
  5. Ivana Dostálová (H4272) - 8.,9.,10.,11., ZÁMECKÁ JÍZDÁRNA (MH0332)
  6. Lenka Dosedlová (V0420) - 10.,11., JK Moneriko, z.s. (ML0120)
  7. Lucie Spáčilová (H3632) - 10.,11., JK Moneriko, z.s. (ML0120)
  8. Kateřina Mlčúchová (H4040) - 2.,3.,9.,10., JK Moneriko, z.s. (ML0120)
  9. Lenka Vachutková (H2481) - 10.,11.,11., HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
10. Natálie Hejdová (H4402) - 9.,10., JK LOŠOVSKÁ FARMA, s.r.o. (MH0388)
11. Vanesa Gasmanová (J0W2Z) - 6A., JK Moneriko, z.s. (ML0120)
12. Ivana Konečná (H0593) - 1.,2., JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
13. Karolína Drabálková - 6A., Jezdecký Klub Kaverto (MG0306)
14. Anna Vodičková - 6A., JK Moneriko, z.s. (ML0120)
15. Tereza Eibová (H3916) - 7.,8., JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
16. Petra Pavuková (J0I0W) - 6B.,7.,7.,8., JK Moneriko, z.s. (ML0120)
17. Eva Bílková (H0533) - 3.,5., JK Sloupnice z.s. (MF0034)
18. Pavlína Saňáková (H1799) - 1.,2.,10.,11., Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
19. Šárka Kleinová (H4104) - 1.,2., JO PEGAS Loučany, z.s. (MH0014)
20. Adéla Končická (H4498) - 1.,2.,8.,9., Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
21. Viktorka Vokounová (J0VKJ) - 6.,6.,7.,7.,     Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)            
22. Lukáš Topitsch (H4474) - 2.,9.,10., HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
23. Ivan Ryčovský (H4195) - 2., HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
24. Heda Ryčovská (J0LXR) - 2.,  HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
25.  Michaela Brokešová (J0NRB) - 6.,7.,  HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
26. Hana Fischerová (H2348) - 4.,5.,9.,10.,          Stáj Viorica (MH0324)                                 
27. Claudie Kyseláková (J0SJX) - 7.,8., HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)     
28. Natálie Vrzalová (J0TC0) - 6B., JK Moneriko, z.s. (ML0120)
29. Zuzana Švarcová (H4563) - 2.,4., stáj ,,Martin", z.s. (MH0137)
30. Karolína Havlíčková (J0TGY) - 6.,7., TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
31. Radka Havlíčková (H2192) - 8.,9., TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
32.  Anetta Neoralová (H3353) - 4.,5., JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
33. Kamil Vičar (J0NHD) - 7., JK Moneriko, z.s. (ML0120)
34. Eliška Juříková (H4520) - 4., TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
35. Martina Chlandová (H1615) - 5., TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
36. Žofie Vitešníková (J0NF8) - 7., JK Moneriko, z.s. (ML0120)
37. Lucie Rozehnalová (H1910) - 8.,9., TJ Jezdecký spolek při SŠ Gastronomie.....
38. Linda Bartošová (J0RJF) - 8., TJ Jezdecký spolek při SŠ Gastronomie.....
39. Karolína Davidová (G3495) - 2.,5., JK Certa Brno (MG0133)
40. Radka Turčynová (H0837) - 3.,3.,4.,4.,8.,9., Jezdecká stáj Radky Turčynové (ML0126)
41. Lucie Komárková (H4470) - 4.,5., Stáj Kincl z.s. (MH0031)
42. Erika Nešporová (F3004) - 2.,4., Jezdecký klub Janov z.s. (MF0007)
43. Kristýna Stančíková (J0MGI) - 2., TJ Omega Sobotín, z.s. (MH0076)
44. Kateřina Křížková (H3890) - 11.,11., HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
45. Karolína Kubíková (J0NSN) - 4., JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. ......
46. Renáta Sklenářová (H3563) - 5., JO Hájovna Bělkovice - Lašťany, z.s. ......
47. Veronika Sedlářová (B3438) - 3.,11., JS Dražice (MB0055)
48. Kateřina Sládková (J0STT) - 9., Stáj Fénix, z.s. (MH0022)
49. Richard Krobot (H2455) - 2., Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
50. Kateřina Krobotová (H2900) - 2.,3., Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
51.          Andrea Kajnarová (F1291)  - 2., 3.,         Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)     
52. Anna Krobotová (H0060) - 2.,3., Jezdecký oddíl Šumperk, z.s. (MH0044)
53. Jana Vašíčková (J0MM9) - 1.,2.,9., JEZDECKÝ KLUB NAWARO ZVOLE z.s. ......
54. Kristýna Pozlerová (J0OXO) - 2.,6.,7.,9., JEZDECKÝ KLUB NAWARO ZVOLE z.s. ......
55. Lenka Lachnitová (H3666) - 2.,2.,7.,7.,8., JEZDECKÝ KLUB NAWARO ZVOLE z.s. ......
56. Ladislav Vachutka (H2762) HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
57. Kamila Podhradská (H2804) - 9., I.Vidrmanová Kopová (MH0265)
58. Daniela Loukotová (B2191) - 1.,2.,6B.,7., JK Moneriko, z.s. (ML0120)
59. Barbora Ryčovská (H3266) - 1.,10.,11., HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
60. Kateřina Křížková (H3890) - 2., HORSES HÁJ, z.s. (MH0023)
61. Eva Petrecká (H3670) - 1., Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
62. Natalie Létalová (H4441) - 6.,7., Sportovní stáj Kubrický Jan - Kunín, z.s. ....
63. Kristýna Přikrylová (J0O10) - 1., JO Albert Stolany (MF0138)
64. Eliška Krejčí (J0VSL) - 1., JK Bludoveček (MH0360)
65. Klára Horníčková (J0SUD) - 1., JK Bludoveček (MH0360)
66. Monika Všetíčková (J0VJ5) JK Bludoveček (MH0360)
67. Klára Fafejtová (L0168) - 1., Jezdecká stáj Hostkovice z.s. (MH0393)
68. Eliška Krejčí (J0VSL) JK Bludoveček (MH0360)
69. Klára Horníčková (J0SUD) JK Bludoveček (MH0360)
70. Monika Všetíčková (J0VJ5) JK Bludoveček (MH0360)
71.                   Pavel Petrásek (J0SU8)                                    JK Bludoveček (MH0360)     
72. Nikola Linková (H4414) JK Eldorado Odrlice, z.s. (ML0094)
73. Tereza Dorotovičová (L0379) JK Eldorado Odrlice, z.s. (ML0094)
74. Viktorie Hořínová (J0W6F) Jezdecká stáj Hostkovice z.s. (MH0393)
75. Lucie Bartl Langerová (H2613) JK Bludoveček (MH0360)
76. Vladana Bednářová (H3362) Jezdecký klub Loštice, z.s. (MH0006)
77. Hana Procházková (H3788) JK PEGAS Mohelnice, z.s. (MH0061)
78. Anetta Neoralová (H3353) JK Dvůr Nové Zámky, z. s. (MH0290)
79. Alex Pecháček (J0NTI) SC. SPERANZA (MF0342)
80. Rozálie Závodná (J0TG6) Stáj Drápal z.s. (MG0043)
81. Tomáš Bartl (H4378) JK Bludoveček (MH0360)
82. Lucie Šnyrychová (H2453) JA Náměšť na Hané (MH0206)
     
     
     
     
     
     
     
     

 

 

SEZNAM KONÍ:

Prezentační čísla koní:

1. SPECTACOLO (KJ0SHL)
2. SYMPATIE 1 (KJ0BB2)
3. MAGIER (KJ0PI9)
4. APRILIA (KJ0JZC)
5. YELLOW BOY (KJ0KPI)
6. LEONARDO RVP (KJ0OEX)
7. IZABELA 1 (KJ0II2)
8. COSTA RICA (KJ0TL4)
9. ORLANDO-H (KJ0SKG)
10. KORNET 1 (KJ0A1I)
11. DÁREK (KJ07SI)
12. WIGO (KJ0SYE)
13. ONDRÁŠ G (KJ0J14)
14. ŠÁRKA 17 (KJ0U7D)
15. SYMPATIK DE ROUGE (KJ0LQX)
16 VIKI 15 (KJ0SSR)
17. WENDYS (KJ0TP8)
18. DESPERADO 5 (KJ0TP6)
19. FLAVIO 1 (KJ0S5H)
20. VANESA 12 (KJ0U6W)
21. CALIOPE Z (KJ0TH7)
22. LUNETA 10 (KJ0GO8)
23. ROSIE (KJ0PR2)
24. DURA 1 (KJ0AUM)
25. NOVELA 1 (KJ0HXD)
 26.                            LOTREK (KJ0BA7)                         
27. JUR (KJ0HSW)
28. NORBIT (KJ0TXB)
29. GO GO GOA (KJ0FSG)
30. BEN 245 (KJ0TU1)
31. FOREST 9 (KJ0TXQ)
32. SIMONA 4 (KJ0D41)
33. LADY POLANKA (KJ0PD1)
34. CORRIDOR-S (KJ0ESK)
35. SCHIDIONE (KJ0OUA)
36. LIMETA (KJ0JOY)
37. LESS (KJ0POU)
38. ASPIDA (KJ0EIA)
39. INWESTOR (KJ0NRA)
40. MICHO (KJ0U06)
41. ARMANI Z KAČÁKOVY SAMOTY (KJ0U9T)
42. QUIRA-H (KJ0FRK)
43. VERBAN (KJ0TK5)
44. NEAPOL 82 (KJ0SI8)
45. KAMELOT 1 (KJ0CVJ)
46. NAGOJA 2 (KJ0MXF)
47. ASCARTO (KJ0CH2)
48. CZECHMADE (KJ0FO9)
49. GANDY 1 (KJ0SN2)
50. QUENTIN 12 (KJ0TH8)
51.                                     KENJI-H (KJ0IMF)                                   
52. STORM OF GRACIE (KJ0OIE)
53. DON JEREZ (KJ0P11)
54. BLACK ANGEL (KJ0L9G)
55. JON (KJ0P09)
56. APRÍL OBROCKÝ (KJ09OC)
57. CARETA 3 (KJ0TWK)
58. DEILA (KJ0TWL)
59. KRIS - H (KJ0CH0)
60. ACORDELLIN-H (KJ0SFM)
61. ICE QUEEN (KJ0IHU)
62. ROYAL DANCER NICK (KJ0UDC)
63. LOTREK (KJ0BA7)
64.
65. ART 2711 (KJ0SCC)
66. LUCKY 19 (KJ0G40)
67. FEŠÁK 2 (KJ0U33)
68. EDWARD (KJ0ELV)
69. LADIMOZ (KJ0EPQ)
70. MANUELA 1 (KJ0UGL)
 71.                              ENNY 5 (KJ0TB8)                             
72. BRAMBLE (KJ0U0S)
73. CARLITA (KJ0BWQ)
74. CIPÍSEK 6 (KJ0EI8)
75. SUNNY DAY 5 (KJ0UF6)
76. MOZART-H (KJ0EKR)
77. DAJDOU (KJ0OV0)
78. LUKY COLIN (KJ0FQR)
79. RESPEKT 2 (KJ0UGF)
80. SALLIMA (KJ0MLS)
81. ROZÁRKA 9 (KJ0I4J)
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

 

 

 

SEZNAM PSŮ:

Prezentační listina - Parkur se psy

1.B Kristýna Navrátilová Čert
2.B Kristýna Pánková Treš
3.B Jana Vespalcová Laďa
4.A Sára Vespalcová Nix
5. Hana Mikmeková Šeron
6.A Vanesa Gasmanová Aischa
7.B Denisa Navrátilová Linda
8.B Hana Mikmeková Archi
9.B Klára Čecháková Archi
10. Přihláška na místě  
11. Přihláška na místě  
12. Přihláška na místě  
13. Přihláška na místě  
14. Přihláška na místě  
15. Přihláška na místě  
16. Přihláška na místě  
17. Přihláška na místě  
18. Přihláška na místě  
19. Přihláška na místě  
20. Přihláška na místě  

 

Prezentační listina - Canicross

1.B Michaela Cichá Mafio
2.B Jana Vespalcová Laďa
3.A Sára Vespalcová Nix
4.B Kristýna Navrátilová Čert
5.B Monika Bauerová Isabelle Donna od Potoka Kačáku
6. Přihláška na místě  
7. Přihláška na místě  
8. Přihláška na místě  
9. Přihláška na místě  
10. Přihláška na místě  
11. Přihláška na místě  
12. Přihláška na místě  
13. Přihláška na místě  
14. Přihláška na místě  
15. Přihláška na místě  
16. Přihláška na místě  
17. Přihláška na místě  
18. Přihláška na místě  
19. Přihláška na místě  
20. Přihláška na místě  
21.        Přihláška na místě                                                                                                                                         
22. Přihláška na místě  
23. Přihláška na místě  
24. Přihláška na místě  
25. Přihláška na místě  
26. Přihláška na místě  
27. Přihláša na místě  
28. Přihláška na místě  
29. Přihláška na místě  
30. Přihláška na místě  
31. Přihláška na místě  
32. Přihláška na místě  
33. Přihláška na místě  
34. Přihláška na místě  
35. Přihláška na místě  
36. Přihláška na místě  
37. Přihláška na místě  
38. Přihláška na místě  
39. Přihláška na místě  
     

 

TOPlist